Dodano: 4 stycznia 2010
kąpieliska Dzikie zejścia do wody oraz kąpieliska z pomostami.
wypożyczalnie Łodzie wiosłowe, kajaki, rowery wodne, rowery w gospodarstwie agroturystycznym.
piśmiennictwo
lokalizacja

Komentarze

Darek darkoni6@wp.pl
2 kwietnia 2008

Jezioro piękne to fakt naprawdę polecam ludziom którzy lubią cisze i spokój i wędkarzom lubiącym połowić drobną płotkę bo gruba ryba tam się skończyła . Tak sie składa, że mieszkam tam niedaleko. Zresztą jak na każdej Kucie (Czarna , Biała, Krzywa,Głęboka) rybka się skończyła i tak jak pisze Pan Piotr " rybacy ostro ciągną niewodzikiem i tak jak trzeba"Polecam te regiony tylko pod względem wypoczynku bo pięknie i daje za to 5 ale ryby mizerne 2bo co to za jezioro o lustrze wody ponad 100h na którym złowienie grubego szczupaka graniczy z cudem ?

ZJ z Krakowa
3 maja 2007

Znam to jezioro z lat 60 ubiegłego stulecia !!. Tam, jako młogy chłopak, byłem z narzeczona (od 33 lat moją żoną) i wspomnienia mamy wspaniałe. Dzika przyroda kilka złapanych szczupaków, z których największy miał 105 cm. No i ucieczki przed Augustajtisem - strażnikiem jeziora i postrachem wszystkich którzy chcieli coś w jeziorze złapać. Postanowiłem w tym roku powtórnie tam pojechac. Żona o tym jeszcze nie wie. Bedzie niespodzianka. Oby tylko po tylu latach zmiany które tam zaszły, nie były przykrym zaskoczeniem. Może jednak nie bedą.

Marek marko68@wp.pl
6 lutego 2006

Jezioro czysciutkie,myśle że I kl. czystosci.Wydry,bobry,pizmaki,naprawdę jezioro żyje.Spotkac można stada kormoranów,czaplę siwą,perkozy,kaczki,łabędzie i inne ptactwo.Częstym widokiem jest też orzeł bielik krażacy nad jeziorem.Jest co poobserwowac.

Łukasz Wojtkiewicz lukasz-wojtkiewicz@wp.pl
31 stycznia 2006

Jesli ktoś nurkuje i lubi bardzo zimną wodę i nurkowanie pod lodem to zapraszam nad jezioro Krzywa Kuta.Mieszkam nad samym jeziorkiem i mogę zapewnic obsługę techniczną nurkowania podlodowego i jeśli ktoś zechce zanurkuję razem z nim,mam trochę doświadczenia w takich nurkowaniach.Niewielka odległośc od domu(ok.20-30m) zapewnia ubranie i rozebranie sie ze skafandrów w ogrzanym i suchym pomieszczeniu,można oczywiscie liczyc na ciepły posilek,herbatka z ... też sie znajdzie.Można zostac na noc w ciepłych i przytulnych pokoikach,wysuszyc skafandry.Na życzenie wyślę fotki.Zapraszam do Jakonówki-Rybaczówki

Łukasz Wojtkiewicz lukasz-wojtkiewicz@wp.pl
30 stycznia 2006

Jezioro przepiękne.Warte odwiedzenia o kazdej porze roku,130 ha wody to nie mało 3 urocze wysepki,z kazdej strony otoczone lasem,cisza i spokój,sporo drapieżnej ryby,bardzo czysta woda.Jedynie jedno gospodarstwo nad jeziorkiem,można tam wynająć łódki,pokój,postawić namiot lub przyczepę,zjeść pyszny ciepły posiłek u pani Lucyny. Polecam.

Nasza oferta | zobacz pełną ofertę

dysponujemy:
  • inwentaryzacją krajoznawczą regionu
wykonujemy:
  • aktualizacje treści turystycznej map, przewodniki
  • oceny oddziaływań na środowisko (Natura 2000)
  • oceny stanu ekologicznego wód (Ramowa Dyrektywa Wodna UE)
  • prace podwodne, poszukiwawcze
prowadzimy:
  • nurkowania zapoznawcze, turystyczne, szkolenia specjalistyczne
statystyki | realizacja : nesta.net.pl