Zezwolenia wędkarskie

System pozwala na zakup zezwoleń on-line.

Wszystkie nasze zezwolenia są uznawane przez podmioty kontrolujące.

 

Gospodarstwo Rybackie Lokfish Krzysztof Kozłowski regulamin sprzedaży

Gospodarstwo Rybackie LokFish jest użytkownikiem niewielkich obwodów rybackich, charakteryzujących się niepowtarzalnymi walorami estetycznymi. Znajdą państwo nad naszymi jeziorami niezmącony cywilizacją spokój. Znakomita większość jezior znajduje się w dużych kompleksach leśnych. W swojej ofercie mamy odłowy komercyjne, kontrolne i regulacyjne.

Prowadzimy odłowy wszystkich gatunków i sortymentów ryb. Według potrzeb zleceniodawcy odławiamy ryby przyżyciowo z możliwością przerzutów na inne zbiorniki. Stosujemy standardowe metody połowów sprzętem stawnym, ciągnionym i elektrycznym.
Przygotowanie operatów rybackich i ofert konkursowych na oddanie obwodów rybackich.
Przygotowanie raportów oddziaływania na środowisko dla RDOŚ.


Kompania Mazurska Sp. z o.o. regulamin sprzedaży

Kompania Mazurska Pasym Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży rybackiej od 2003 roku. Zajmuje się szeroko pojętą działalnością związaną z rybactwem, wędkarstwem, akwakulturą i przetwórstwem ryb. Siedziba firmy znajduje się w Pasymiu (ul. Wypoczynkowa 2) bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Kalwa, tuż przy szosie prowadzącej w stronę Dźwierzut.

Kompania Mazurska Pasym Sp. z o.o. jest użytkownikiem rybackim 27 jezior o łącznej powierzchni 2754,21 ha, które należą do 6 odrębnych obwodów rybackich.

Jeziora należą do różnych typów rybackich, począwszy od głębokich jezior typowo sielawowych, przez leszczowe i sandaczowe, do linowo-szczupakowych. Poziom trofii i jakość wody także są różne, w zależności od zbiornika. Możemy się jednak pochwalić, iż w naszych zasobach posiadamy jedne z najczystszych i najgłębszych jezior w województwie warmińsko-mazurskim, takie chociażby jak: Leleskie, Babięty Wielkie, czy Łęsk.


Gospodarstwo Rybackie Bartołty Wielkie regulamin sprzedaży

Gospodarstwo Rybackie "Bartołty Wielkie" jest użytkownikiem rybackim sześciu obwodów rybackich, składających się z 15 jezior o łącznej powierzchni 2300 hektarów oraz kilku niewielkich odcinków rzek i strug. Wszystkie jeziora, z wyłączeniem j. Kinkajmskiego, położone są na Warmii. Na większości naszych jezior, prowadzona jest gospodarka wędkarsko-rybacka. Oznacz to, że oprócz udostępniania wód wędkarzom i zarybiania ich gatunkami ryb atrakcyjnymi wędkarsko, prowadzimy również okresowe połowy rybackie, takich gatunków jak np. sielawa, węgorz, sieja. W okresie wiosennym prowadzony jest też połów tarlaków szczupaka, w celu pozyskania ikry, z której następnie produkowany jest materiał zarybieniowy, wpuszczany do naszych jezior.


SALAR sp. z o.o regulamin sprzedaży

SALAR sp. z o.o. jest użytkownikiem obwodów rybackich: Rzeki Wisły (nr 1), jezioro Koronowskie (Zalew Koronowski) na rzece Brda (nr 9), jezioro Słupowskie na rzece Krówka (nr 1)


Kaczmarek Jacek regulamin sprzedaży

Gospodarstwo Rybackie Kaczmarek Jacek jest użytkownikiem obwodów rybackich: jezioro Resko Przymorskie (Resko) (nr 1)

 


Stowarzyszanie Ekologiczne Łajs 2000 regulamin sprzedaży

Od dnia 31 stycznia 2014 Stowarzyszenie Łajs 2000 użytkuje obwód rybacki Jeziora Kośno w zlewni rzeki Łyna nr 15. W skład obwodu wchodzą wody Jeziora Kośno, Jeziora Łajskiego, Jeziora Purdzkiego (Purda) wraz z wodami cieków łączących ww. jeziora i odpływu z jeziora Purdy do rzeki Kośna oraz rzeki Kośna na odcinku od wypływu z Jeziora Kośno do jazu piętrzącego przy Pajtuńskim Młynie. Obwód w całości leży w gminie Purda.


Łowisko Flosek regulamin sprzedaży

Łowisko wędkarskie Jezioro Flosek znajduje się na terenie Gminy Mikołajki, niecałe 2 km. od miejscowości Iznota.

Łowisko wędkarskie – Jezioro Flosek to przepiękny akwen wodny położony w sercu malowniczej krainy Warmii i Mazur.
Jest to okolica przyjazna dla turysty z mnóstwem miejsc noclegowych, punktów gastronomicznych i niezliczonych atrakcji turystycznych.


Bezpieczeństwo płatności gwarantowane przez Przelewy 24

Płatności Przelewy24.pl
statystyki | realizacja : nesta.net.pl